Koha për veten është thesari juaj më i çmuar
Merrni një moment për të rigjeneruar trupin dhe mendjen me RITUALET tona të mirëqenies. Jepini vetes një përvojë kënaqësie të pastër.
Nuk është një ëndërr, është Biopoint
Nga kërkimi Biopoint, maska ekskluzive me teknologji avangarde për flokë të mëndafshtë, të shndritshëm dhe të rigjeneruar. Për 87% të grave, maskat e flokëve Biopoint janë trajtimi më i mirë i performancës për flokët e tyre. Një ëndërr? Jo, është Biopoint.
Përforcues i flokëve
Përforcues i flokëve: kufiri i ri i kujdesit të flokëve! Një përforcues inovativ i veprimit të menjëhershëm që vepron në tre faktorët kryesorë të bukurisë së flokëve: hidratimin, shkëlqimin dhe rezistencën.
Duajeni veten në lëkurën tuaj
Kujdesi për lëkurën tuaj është një përkëdhelje për veten që nuk duhet të mungojë kurrë. Zbuloni mënyrën më të ëmbël dhe delikate për ta mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe të butë për 48 orë me kremrat e trupit Leocrema.
Previous slide
Next slide